Książka


Tytuł: Na przemytniczych szlakach. Podróże przez Azję i Europę
Autor: Dariusz Hieronim Stobiecki
Gatunek: powieść podróżnicza
Ilość stron: 319
Oprawa: miękka
Wymiary: 125 x 195 mm
ISBN: : 978-83-66533-14-1
Data wydania: 18 października 2021 r.
Wydawca: Wydawnictwo AlterNatywne

Trzymasz w rękach wyjątkową powieść. Cokolwiek myślałeś o kontrabandzie i przemytnikach, po lekturze tej książki zweryfikujesz swoje zdanie. Pamiętaj, że wszystko, co w niej opisane, zdarzyło się naprawdę.

,,Na przemytniczych szlakach. Podróże przez Azję i Europę’’ to relacja z kilku lat życia mężczyzny zajmującego się przemytem, przy okazji zwiedzającego i poznającego kulturę krajów, przez które prowadzi jego szlak. Pełne ciekawych, zaskakujących uwag opisy miejsc i sytuacji oraz głębokie refleksje na temat buddyzmu i hinduizmu pozwolą Ci wkroczyć w egzotyczny świat Azji, Europy, a także zasiąść w fotelu w samolocie lecącym pomiędzy kontynentami.

Dotknij złota z Singapuru, skosztuj haszyszu z Nepalu, odwiedź świątynię bogini Kali, daj się zamknąć w indyjskim więzieniu, przejdź kontrolę na lotnisku, posiadając przy sobie fałszywy belgijski paszport, nie znając słowa w języku, który podobno jest Twoim rodzimym. Jeśli mało Ci wrażeń, ta książka zapewni ich o wiele więcej...

5 grudnia 2023 roku to dzień premiery mojej książki w formie e-booka. Zawiera on kolorowe, reportażowe zdjęcia z Indii, Nepalu, Szwajcarii i Singapuru. E-book pojawił się na stonie Empiku. Poniżej link do mojej książki w wersji elektronicznej.